westag1.jpg

Pretože dokonalosť sa skrýva v detailoch!

Spoločnosť Westag & Getalit patrí k špičkovým európskym výrobcom stavebných prvkov s viac než storočnou tradíciou. Vo dvoch výrobných závodoch situovaných priamo v Nemecku produkuje spektrum dverí a zárubní, ktoré sa vyznačujú mimoriadne kvalitným laminátovým povrchom. Najmodernejšie technológie a inovatívny prístup sú uplatňované v súlade s prísnymi európskymi štandardmi a na ich funkčnosť a spoľahlivosť sa môžete plne spoľahnúť.

Spoločnosť je hrdá na jedinečnú kvalitu a rozmanitú ponuku produkcie. Široká škála dekorov umožňuje dokonalé zosúladenie interiérových prvkov. Zákazníci oceňujú výhody a praktické vlastnosti dverí a zárubní tejto značky a v moderných povrchoch nachádzajú inšpiráciu pri originálnom zariaďovaní svojich domovov.

Povrchová úprava laminátových dverí sa realizuje s využitím veľmi vysokého tlaku. Pritom vzniká odolná povrchová vrstva bez pórov odolná voči poškriabaniu a odretiu, vyšším teplotám, ale aj proti znečisteniu. Dvere a zárubne sú dostupné v jednofarebných tónoch, a zároveň v dekoroch, ktoré dokonale imitujú drevo. Vo výrobnom programe má spoločnosť aj kvalitné lakované, fóliované a sklené dvere.

Westag & Getalit zodpovedne pristupuje k ochrane životného prostredia a investuje do ekologicky šetrných výrobných procesov.

westag2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Westag & Getalit je dlhodobo úspešnou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou už viac ako sto rokov.  Výroba dverí je v Nemecku, predaj sa sústreďuje najmä na krajiny západnej Európy a celkovo spoločnosť  pôsobí vo viac ako v 60 krajinách sveta.
Pri výrobe dverí dôležitú úlohu zohráva aj životné prostredie. V tomto duchu investovali do ekologických šetrných procesov a do optimalizácie už existujúcich zariadení v záujme ochrany životného prostredia. Vďaka týmto opatreniam sú schopní znížiť spotrebu surovín a energie a udržať hladinu nízkeho znečistenia životného prostredia.