verte1.jpg

Dvere, ktoré otvoríte s chuťou a radosťou!

Špecialitou značky Verte je netradičný spôsob konštrukčného riešenia, ide o takzvané rámové dvere. Vybrať si môžete dvere rámovej alebo rámovo-doskovej konštrukcie, k dispozícii sú aj modely v posuvnej verzii. V čom spočíva ich najväčšia výhoda? Vnútorná plocha dverí sa vkladá do vopred vyrobených zvislých rámov. Povrchovým materiálom sú rámy potiahnuté tak, aby po celom obvode nedochádzalo k spájaniu materiálov na hranách. Tým sa dosahuje mimoriadna odolnosť voči poškodeniu a dlhodobá životnosť výrobkov.

Kolekcia Verte ponúka rozmanitosť farieb, vzorov a zaujímavé možnosti dizajnérskeho stvárnenia dverí, vďaka čomu získa váš byt jedinečný štýl. Kreatívni návrhári sledujú najnovšie trendy v oblasti zariaďovania interiérov. Keďže im nechýbajú dlhoročné skúsenosti, pomohli svojej firme vytvoriť modernú kolekciu reflektujúcu aktuálne potreby trhu.

Výrobca prináša niekoľko modelových skupín dverí a zárubní, každá skupina predstavuje osobitú rodinu. Líšia sa použitými materiálmi, tvarom a spôsobom presklenia, uložením výplne a skiel do krídel dverí. Tvorcovia presadzujú jednoduchý a priamočiary dizajn, ktorý je blízky predovšetkým mladým a praktickým ľuďom. Zastúpené sú klasické nadčasové tvary.

Značka Verte kladie veľký dôraz na to, aby dvere, zárubne a celý doplnkový sortiment boli výborne esteticky zladené, vzájomne kompatibilné, pôsobili harmonicky a štýlovo čisto.

verte2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Značka Verte je produktom spoločnosti Porta, ktorá sa zameriava na rozvoj ponuky interiérových dverí so zaujímavou škálou vzorov a rozmanitosťou farieb. Kolekcia Verte ktorá bola vytvorená na základe najnovších trendov v oblasti interiérového dizajnu. Mnohoročné skúsenosti pomohli firme vytvoriť modernú kolekciu, ktorá reflektuje aktuálne potreby trhu.
V ponuke Verte si vyberiete z dvoch konštrukcií dverí ako rámová konštrukcia a rámovo-dosková konštrukcia. Taktiež modely Verte sa dajú vyrobiť aj v posuvnej verzii. Každá kolekcia Verte ponúka možnosť vybrať si z pestrého dizajnu dverí  a tým dotvoriť jedinečný štýl každého bytu.
Použitím najnovších technologických postupov a vysokej kvalite použitých materiálov Verte docielilo kvalitný produkt, ktorý spĺňa vysoké nároky na prevedenie. Atribútom kolekcie, na ktorý je treba upozorniť, je použitie inovačnej technológie: obvodové pokrytie výrobku. Spojenie materiálu je prakticky pre užívateľa neviditeľné z dôvodu umiestnenia spoja do vnútornej časti polodrážky. Vďaka použitiu tejto technológie je estetický efekt mnohonásobne väčší a hrany dverí sú odolnejšie na mechanické poškodenie. Vytvorením kolekcie dverí Verte fabrika brala v úvahu, aby všetky časti dverí a špeciálne doplnkový sortiment bol nielen kompatibilný, ale tiež estetickým stvárnením výrobku.
Každá modelová skupina výrobkov je osobitou rodinou, v rámci ktorej ponúka Verte krídla s rôznym stupňom presklenia a s rôznym uložením výplne a skiel. Dali tým k dispozícii možnosť prispôsobiť krídla jednotlivým typom interiéru napr. kúpeľňa, šatníkový priestor, izba a pod.