o nas solodoor.jpg

Tradičný český výrobca, päťročná záruka a priaznivé ceny

Solodoor je česká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou drevárskej výroby. Opiera sa o dobrú znalosť českého a slovenského trhu, a tým aj zaužívaného spôsobu zariaďovania našich domácností. V našej ponuke je to dodávateľ s najkratšími výrobnými lehotami, pričom vám poskytne veľký výber modelov z rozsiahleho sortimentu. Nespornou výhodou dverí a zárubní Solodoor je priaznivá cena a kvalita, na ktorú táto značka poskytuje päťročnú záruku.

V ponuke Solodoor nájdete širokú paletu interiérových dverí a zárubní v ekonomickom i náročnejšom prevedení. Zahŕňa modely plných drevených dverí, dverí s rozličnými typmi presklenia, ako aj celosklenené modely z bezpečnostného skla. Vybrať si môžete povrchovú úpravu aj tvar, ktoré zodpovedajú vašim predstavám i vkusu. Či už dávate prednosť špeciálnym fóliám, laminátovému povrchu alebo prírodným dyhám, páčia sa vám klasické hranaté alebo moderné oblé tvary zárubní, máte si z čoho vybrať.

Sortiment spoločnosti Solodoor dopĺňajú špeciálne dvere: protipožiarne, dymotesné či protihlukové dvere, takzvané KLIMA dvere na oddelenie rozdielnych prostredí, presklené svetlíky a tiež posuvné dvere a stavebné púzdra. Samozrejmosťou je široký výber príslušenstva, kovaní a ďalších doplnkov.

o nas solodoor2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Solodoor a.s. je česká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1997 ako nástupná organizácia divízie Drevárskej výroby SOLO Sušice a.s. V roku 1998 zahájili výrobu interiérových dverí s ročným objemom 15 - tisíc kusov.
Od roku 2004 sa stala spoločnosť tiež výrobcom obložkových zárubní. V súčasnej dobe vyrába spoločnosť Solodoor a.s. ročne viac ako 250 000 interiérových dverí a 80 000 obložkových zárubní. Od 2004 je spoločnosť Solodoor a.s. držiteľom certifikátu ISO integrovaného systému podľa noriem ČSN EN ISO9001:2008 a ČSN EN ISO 14 001:2004. Základnou stratégiou spoločnosti je ponúkať portfólio svojich výrobkov smerujúcich prevažne do stredného cenového segmentu so súčasným zachovaním najkratších dodacích termínov na trhu.
Politika kvality a environmentu spoločnosti musí napĺňať všetky očakávania, ktoré obsahuje stratégia firmy. Tieto očakávania sa orientujú do piatich záujmových skupín: zákazníci, vlastnící firmy, zamestnanci, dodávatelia, okolie spoločnosti.
Spoločnosť Solodoor a.s. ponúka na výber:
• dvere (interiérové dvere, vchodové dvere, falcové i bezfalcové dvere, protipožiarne dvere, protihlukové dvere, dymotesné dvere, klima dvere)
• sklenené výplne (číre sklo, činčila číra, činčila bronzová, kôra číra, kôra bronzová, satinato)
• povrchy dverí (fólia, cpl, dyha, solo 3D)
• zárubne (obložková zárubňa, obklad oceľovej zárubne)
• posuvné dvere na stenu i do puzdra
• svetlíky