article1.png

Dôraz na dizajn, funkčnosť aj variabilitu


Spoločnosť SAPELI vyniká najširším sortimentom dyhovaných dverí a zárubní. Prekvapí vás množstvom povrchových úprav, pričom je schopná vyhovieť aj atypickým požiadavkám. Svoj obchodný úspech stavia na dlhoročných skúsenostiach, poctivom prístupe k stolárskej výrobe a nekompromisnej snahe o kvalitu, znásobených zmyslom pre krásny a funkčný dizajn.

SAPELI ponúka 20 modelových rád a viac ako 800 000 možných kombinácií dverí a zárubní. Filozofiou firmy naďalej zostáva zákazková výroba a dvere sú vyrábané v súlade s predstavou a požiadavkami zákazníka. Široká ponuka prírodných i umelých dekorov, farieb a funkčných prvkov je zárukou vašej dobrej voľby a dlhoročnej spokojnosti.

Silnou stránkou výrobcu je prepracovaný dizajn, ktorý venuje pozornosť každému detailu. V modelových radách sa odrážajú svetové trendy bytového dizajnérstva a ponuka sa neustále aktualizuje. Snaha o nové technologické riešenia svedčí o výraznej schopnosti inovácie, jednoducho, SAPELI ide s dobou.

V ponuke je aj možnosť renovácie interiérov obkladom kovových zárubní (OKZ) bez búrania.

Dvere a ich kovania podliehajú testovaniu vo vlastných vývojových oddeleniach SAPELI.
Samozrejmosťou je dodržiavanie ekologicky šetrných postupov a používanie materiálov a lakov bez akýchkoľvek zdravotných rizík.

Ešte váhate? Možno vás presvedčí, že dvere a zárubne SAPELI sa vyvážajú do 20 krajín sveta a od roku 1993 našlo svoju cestu k zákazníkom viac ako 3 milióny kusov.

article2.png

Predstavenie spoločnosti

Firma SAPELI je najväčší a najstarší výrobca dverí a zárubní v Českej republike. Prvá kapitola histórie SAPELI sa začala písať už koncom 19. storočia. Novodobé dejiny sa datujú od roku 1992.
SAPELI venuje pozornosť svetovým trendom v interiérovom dizajne a svoju ponuku neustále aktualizuje. Architektúra a dizajn jej nie je cudzia. Neustále sa snaží prichádzať s novými technologickými riešeniami a dizajnovými prevedeniami.
SAPELI ponúka 20 modelových rád a viac ako 800 000 možných kombinácií dverí, pričom filozofiou firmy naďalej zostáva zákazková výroba. Dvere sú vyrábané podľa želania zákazníka, na ktoré sa môže spoľahnúť a stanú sa ozdobou každého interiéru. Vyberať môžete dvere a zárubne všetkých druhov otvárania - otočné, kyvné, posuvné, lamelové i posuvno-kyvné. Široká ponuka prírodných i umelých dekorov, farieb a funkčnosti určite uspokojí každého zákazníka.
Dvere môžu mať i špeciálne vlastnosti ako protipožiarne, protihlukové, bezpečnostné i dvere do vlhka a mokra či mechanicky odolné. Vďaka vysokej úrovni dizajnu a vynikajúcej kvalite nájdete dvere SAPELI v klasických bytových interiéroch, v hoteloch, školách alebo v administratívnych priestoroch.
Dvere a ich kovania podliehajú testovaniu vo vlastných vývojových oddeleniach SAPELI.
Samozrejmosťou výroby SAPELI je dodržovanie ekologicky šetrných postupov pri výrobe a použití nezávadných materiálov a lakov na všetky výrobky.
Produkty firmy SAPELI sú vyrábané v rôznych európskych normách a majú svoje pevné miesto v Českej a Slovenskej republike.