ipa1.jpg

Masívne drevo vdýchne interiéru exkluzivitu

Očarila vás krása masívneho dreva, ktoré dýcha nezameniteľnou atmosférou domova? Dobrá voľba! Aby vám toto rozhodnutie prinášalo radosť po celé roky, rozhodnite sa pre overeného výrobcu, ktorý dokáže dlhodobo garantovať kvalitu svojej produkcie.

Spoločnosť IPA patrí k priekopníkom vo svojej branži, ktorí pochopili nielen dôležitosť stvárnenia konečného výrobku, ale aj prísneho výberu surovín, oblastí ich pôvodu, pracovných fáz, prípravy a ošetrenia.

Na slovenský trh prinášame sedem produktových kolekcií IPA, ktoré odrážajú individuálny vkus a poskytujú bohatý výber pre rôzne typy interiérov. Dávate prednosť modernému jednoduchému štýlu a triezvym líniám, alebo vás skôr oslovuje dotyk romantiky a spomienok na staré časy? Páčia sa vám klasické elegantné tvary v spojení so vzácnymi materiálmi, či radšej zvolíte racionálnu estetiku a pohodlie? V ponuke talianskeho výrobcu nájdete model, ktorý vyhovie práve vám.

Vysoká kvalita dverí a zárubní IPA je zabezpečená starostlivým výberom materiálov a dôslednými kontrolami počas celého procesu výroby. Moderné technológie a technická profesionalita sa dopĺňajú s mnohoročnými skúsenosťami ľudí. Vzhľadom na charakter prírodných materiálov je mimoriadna starostlivosť pri spracovaní dreva a precízny výrobný postup zásadným predpokladom vašej spokojnosti.

ipa2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť IPA sa špecializuje na výrobu masívnych drevených dverí. Už 30 rokov je synonymom nadčasovosti a efektívnosti.
Moderné technológie, technická a obchodná profesionalita pracovníkov v spojitosti s mnohoročnými skúsenosťami zapojenými do procesu v rôznych fázach práce sú súčasťou potenciálu spoločnosti.
IPA vznikla v rokoch 1972-73 kedy začala s produkciou rámových dverí strednej kvality, pričom využívala priestor asi 1000 štvorcových metrov. Neustálymi zlepšeniami sa skvalitňovala produkcia, pričom boli vytvárané modely, ktoré sa vďaka svojmu dizajnu a technológii stali najlepšími na trhu.
V súčasnosti je spoločnosť IPA jednou z vedúcich spoločností v oblasti výroby masívnych drevených dverí a jej produkty nájdete v celej Európe.
Spoločnosť IPA bola jednou z prvých spoločností, ktoré pochopili nielen dôležitosť konečného produktu, ale tiež dôležitosť výberu surovín, oblasti ich pôvodu, pracovných fáz, prípravy a ošetrenia. Po všetky tie roky sa pokúša dosiahnuť jeden cieľ - zhodnotiť dvere a vytvoriť z nich prvok zariadenia. Vysoká kvalita produktov, ktorá je zabezpečená starostlivým výberom materiálov a dôslednými kontrolami počas celého procesu výroby, sa odráža v spokojnosti zákazníkov. Potvrdením tejto kvality je certifikát produktu.