hormann.jpg

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

„Dvere na celý život!“ – To je filozofia spoločnosti, ktorá podčiarkuje nekompromisný prístup ku kvalite vyrobených dverí a zárubní. Ako špecialista na stavebné prvky má za sebou 75 rokov skúseností a patrí k najúspešnejším výrobcom v Európe. Prevádzka na Slovensku umožňuje pružne a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a vybrané modely sa predávajú priamo zo skladových zásob v slovenskej STN norme alebo v nemeckej DIN norme na objednávku v krátkej lehote dodávky na Slovensko.

Konštrukciu dverí a zárubní vyvíja spoločnosť Hörmann sama, pričom dodržiava najvyššie štandardy riadenia kvality aj ochrany životného prostredia. Vysoko kvalifikovaní odborníci intenzívne pracujú na ďalšom vývoji a zlepšovaní detailov, vďaka patentom si firma upevňuje výhradné postavenie na trhu. Plnoautomatická výroba zabezpečuje bezchybnosť celého produkčného procesu. Mimoriadne odolný povrch Duradecor sa postará o dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Je to najmodernejšia výroba dverí v Európe s uceleným plnoautomatickým výrobným cyklom s vysokým štandardom kvality.

Či zvolíte klasické alebo moderné dvere, biele lakované, prípadne bukové vyhotovenie, dvere so sklenými prvkami alebo aplikáciami z ušľachtilej ocele, v ponuke nájdete rozmanitosť, ktorá vyhovie vášmu individuálnemu štýlu. K dispozícii sú dverné krídla a zárubne s oblými tvarmi, ktoré dverám dodávajú mäkký harmonický vzhľad, alebo modely s ostrými hranami a čistými jasnými líniami. Pri bezfalcovom vyhotovení krídla dverí a zárubne s ostrými hranami dvere esteticky a moderne lícujú s plochou.
Zaujmú aj elegantné doplnky, krásne tvarované madlá či kovania celosklenených dverí.

hormann2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Na trhu konštrukčných prvkov sa dnes brány, dvere, zárubne a pohony spájajú s menom Hörmann; pretože v tejto oblasti je skupina Hörmann popredným predajcom v Európe.
Skupina Hörmann je v Európe vedúcim predajcom dverí a brán. Viac ako 15 miliónov brán bolo vyrobených a dodaných po celom svete od založenia firmy v roku 1935.
V 27 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a Ázii vyvíja a vyrába viac ako 6?000 zamestnancov veľmi kvalitné brány, dvere, zárubne a pohony na použitie v súkromných a priemyselne využívaných nehnuteľnostiach.
Hlavným sídlom celosvetovo pôsobiacej skupiny Hörmann je malé vestfálske mesto Steinhagen v Nemecku. Podnik, ktorý je stále vedený rodinou, dosiahol naposledy ročný obrat viac ako 1 miliardu Eur.
Firma Hörmann má viac ako 100 vlastných predajných miest vo viac ako 40 krajinách a v ďalších viac ako 50 krajinách má zastúpenie prostredníctvom predajných partnerov.