ferrero1.jpg

Dvere, ktoré majú dušu

Láska ku drevu a schopnosť klásť si vysoké ciele - to je filozofia spoločnosti, ktorá svoj úspech postavila na bezkonkurenčnom sortimente luxusných dverí a zárubní. Svoje rozhodnutia podriaďuje dlhodobým cieľom a remeselnú kvalitu spája s matematickou presnosťou technológie. Temperament „Made in Italy“ sa prejavuje predovšetkým v originálnom dizajne, inovatívnom prístupe, ale aj v záruke solídnosti a spoľahlivosti.

Dokonalé hrany, línie, horizontálna a vertikálna kresba dreva - to sú prvky, ktoré charakterizujú štýl a vkus. Avšak až skĺbenie krásy a funkčnosti dáva dverám FerreroLegno nadčasovú hodnotu a výnimočnosť. Dyhy z vlastnej výroby umožňujú spoločnosti udržať si úplnú kontrolu nad kvalitou aj dizajnom používaných materiálov.

Línia lakovaných dverí fascinuje spotrebiteľov bezchybným hladkým zrkadlovým povrchom, či vysokým zrkadliacim leskom. Počas výrobného procesu sú dvere viacnásobne ručne leštené a brúsené, všetko sa vykonáva precízne, bez umelého urýchľovania. Vďaka tomu sa dvere vyznačujú ušľachtilým vzhľadom, sú odolné voči starnutiu aj zmenám širokej škály polyesterových farieb.

Štyri typové rady poskytujú širokú škálu riešení, ktoré podčiarknu váš individuálny prístup k životu. Autenticita, kreatívna voľnosť pri výbere, pôsobivosť sklenených výplní či hliníkových doplnkov. Nechajte sa inšpirovať i zviesť, pretože krása je spoločným menovateľom všetkých modelov tejto značky.

ferrero2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť FerreroLegno sa u svojich produktov viac ako 60 rokov zameriava na detaily, ktoré sú podstatnou črtou ich produktov a robia každý výrobok jedinečným. Vo výrobe kombinuje najnovšie technológie a remeselné spracovanie.
Celý proces výroby dverí zaručuje vysoký lesk. Dvere sú viackrát ručne leštené a celý proces trvá aj niekoľko týždňov. Vďaka danému procesu sa dvere vyznačujú vysokým leskom, hladkým povrchom bez nečistôt a sú odolné voči starnutiu a zmenám farieb.
Pri výrobe dyhovaných dverí zas celý proces výroby necháva vyniknúť prirodzenú kresbu dreva. Dvere pôsobia estetickým dojmom a sú príjemné aj na dotyk.
Hlavnou črtou spoločnosti a produktov dverí značky FerreroLegno je spájanie najnovších technológii a tradičného spracovania dreva remeselníkmi. Vďaka tomu vznikajú dvere, ktoré sú kvalitné a prepracované do najmenších detailov.