dextura1.jpg

Menej býva často viac

Dextüra/SWEDEX je výrobca dverí a zárubní s viac ako 40-ročnou tradíciou. Krása a čistota bielej farby sa stala absolútnym základom, na ktorom šikovní dizajnéri postavili škálu štýlových modelov pre každý typ interiéru. Ako úzko zameraný expert dokázala spoločnosť odstrániť nedostatky bielych dverí, s ktorými často zápasia ostatní výrobcovia.

Vďaka unikátnej technológii lakovania sa dvere Dextüra nepoškriabu ani v náročných podmienkach. patentované lakovanie ‚‚Superlak” je extrémne tvrdé a odolné. Prstene a iné ostré predmety ich nepoškodia a povrch dverí je nárazuvzdorný. Postup a technológiu lakovania prevzala firma z automobilového priemyslu. Lak sa vytvrdzuje ostreľovaním elektrónmi v časovom intervale niekoľkých milisekúnd. Dvere a zárubne Dextüra sa preto vyznačujú farebnou stálosťou a odolnosťou. Žiadne žltnutie, žiadne poškodené hrany, žiadne škrabance.

Je prekvapujúce, koľko elegantných možností sa ukrýva v bielej ponuke. Odtiene „biela“ a „extra-biela“ umožnia harmonické prepojenie so zariadením vášho bytu alebo rodinného domu. Dizajnérske riešenia zahŕňajú šarmantné rustikálne modely s klasickými líniami, a rovnako čisté, priamočiare línie pre ľudí, ktorí milujú jednoduchosť a modernosť.

Aj keď ide o výrobok mimoriadnej kvality, jeho cena vás príjemne prekvapí. Komplet dverí so zárubňou má cenu na rovnakej úrovni ako bežné biele striekané dvere, v niektorých prípadoch dokonca aj nižšiu. Prijateľná cena sa stala súčasťou filozofie firmy.

Dextüra/SWEDEX vyrába svoje produkty postupmi a materiálmi šetrnými k životnému prostrediu. Všetky materiály, vrátane povrchu Superlak, sú pre zdravie človeka úplne neškodné.

dextura2.jpg

Predstavenie spoločnosti

Dextüra je výrobca dverí a zárubní s viac ako 40-ročnou tradíciou, ktorý sa špecializuje výlučne na biele dvere, vďaka čomu sa stala špičkovým expertom vo svojej oblasti. Spoločnosť dokázala odstrániť nedostatky bielych dverí ostatných výrobcov, ako sú napr. vizuálne problémy na hranách bielych dverí, či postupné žltnutie farby.
Vďaka unikátnej technológii lakovania sa dvere Dextüra nepoškriabu ani v náročných podmienkach. Prstene a podobné ostré predmety ich nepoškodia. Povrch dverí je nárazuvzdorný.
Technológia lakovania je prevzatá z automobilového priemyslu. Lak sa vytvrdzuje ostreľovaním elektrónmi v časovom intervale niekoľkých milisekúnd. Dvere a zárubne Dextüra sa preto vyznačujú farebnou stálosťou a odolnosťou.
Aj keď ide o výrobok mimoriadnej kvality, jeho cena Vás prekvapí. Komplet dvere so zárubňou majú cenu na rovnakej úrovni ako bežné biele dvere, v niektorých prípadoch dokonca aj nižšiu.
Dextüra vyrába svoje produkty postupmi a materiálmi šetrnými k životnému prostrediu. Výrobky Dextüra, vrátane povrchu Superlak, sú pre človeka neškodné a zdravotne nezávadné.