Katku poznáte už 10 rokov!

Aj Vy radi spolupracujete s ľuďmi, ktorých poznáte a viete, že sa na nich môžete spoľahnúť? Sme presvedčení, že v obchode veľmi záleží na dobrých vzťahoch, zodpovednosti, ale aj kompetencii pracovníkov, ktorí vybavia vašu objednávku. Preto si vážime, keď naši ľudia nachádzajú vo firme dvere.eu svoje zázemie a zostávajú lojálni nielen k našej spoločnosti, ale aj k Vám, našim klientom a obchodným partnerom!

Teší nás, že k pracovníkom, ktorí u nás strávili viac ako 10 rokov nedávno pribudla Ing. Katarína Strišková a doplnila tak skúsený tím dlhoročných kolegov Martina Práznovského, Ľubky Šlacerovej  a Ing. Jozefa Hnáta.

„Teší ma práca v obchode, pretože tu prevažuje živá komunikácia s ľuďmi . Takisto mám rada pekný dizajn a páči sa mi, keď kolekcia našich dverí vytvorí tú správnu atmosféru v domovoch klientov. Chcela by som však aj poďakovať svojim obchodným partnerom za dobrú spoluprácu a množstvo pekných spoločne realizovaných projektov,“  odkazuje jubilantka Katka.

Za dosiahnuté výsledky a úspechy jej srdečne ďakuje vedenie firmy, ku ktorému sa pripájajú kolegovia: „Dúfame, že s nami vydržíš ešte dlho J!“

A samozrejme, malá firemná oslava nemohla chýbať. Aká nálada pri nej vládla, si môžete pozrieť v našej galérii fotografií :