Veľtrhy a výstavy – majú zmysel, či nie?

 2017-02-05 20:56:39

 

Koncom marca sa v Bratislave uskutočnilo CONECO, veľtrh, ktorý v minulosti pritiahol tisícky vystavovateľov a, samozrejme, aj návštevníkov. Ako predajcovia bytových, exteriérových, bezpečnostných i rôznych špeciálnych dverí aj zárubní sme tam po dlhé roky nemohli chýbať. Absolvovali sme množstvo rozhovorov s našimi zákazníkmi, ukázali trendy.

Ale časy sa menia... Dnes to chodí inak!

Udržať pri živote dobrý a zmysluplný výstavný projekt je v časoch digitálnych médií zložité. Stavebníctvo nie je výnimkou. Sortiment, a to nielen dverí, sa rozšíril do takej miery, že ukázať novinky, variabilitu a množstvo modelov na výstavnom stánku nie je možné. Usporiadatelia sa snažia rozširovať záber veľtrhov, ale väčšina návštevníkov tak či tak túži vidieť len tú svoju časť, veď zvyšok by bol len stratou času. A tak je síce výstavná plocha veľká, o zmysle návštevy je to už povedať ťažšie. Nechceme polemizovať, či môže internet nahradiť osobný kontakt. Nemôže! Ale výstava už zďaleka nie je tým, čo dáva zákazníkovi najväčší zmysel a úžitok. Preto, ako dlhoročný predajca kvalitných dverí a ich príslušenstva v obrovskej škále možností, volíme inú cestu. Výhodnejšiu pre vás.

Optimálne dvere a zárubne vyberajte s odborníkmi

Webová stránka dvere.eu je naším predstavením a prvým kontaktom, kde nájdete odpovede na svoje základné otázky. Ale myslíme si, že krásne dvere a zárubne, ktoré budú dotvárať váš interiér po dlhé roky, si chcete „ohmatať“. Chceme vám ukázať tie najkrajšie modely v príjemnom prostredí, bez rušivých vplyvov, s dostatočnou pozornosťou a ochotou predajcov. Preto v našej vzorkovni nájdete stovky modelov, dizajnových prevedení, dvere falcové či bezfalcové, dvere dyhované, lakované, z masívneho dreva ale aj bezpečnostné, protipožiarne, posuvné... Je samozrejmosťou, že vám k nim predstavíme širokú škálu kľučiek a doplnkov, aby ste si mohli vybrať ideálne dvere svojho domova. A nielen to, podstatnou podmienkou vašej budúcej spokojnosti je správne rozhodnutie, ktoré vám pomôže urobiť technicky zdatný odborník. Vďaka kvalifikovanej montáži a servisu sa vám nemôže stať, že model z našej predajne nebude vyhovovať normám, nebude ho možné namontovať či vás zaskočí iný neočakávaný problém. 

Neveríte? Vyskúšajte! Príďte sa pozrieť do bratislavskej vzorkovne v Ružovej doline 10/A alebo navštívte niektorého z desiatok našich obchodných partnerov na celom Slovensku. Raz vidieť je lepšie, ako desaťkrát počuť a dopriať si pri výbere dverí a vhodných zárubní potrebný čas je lepšie, ako v strese obiehať výstavné stánky a platiť vstupné za mačku vo vreci.