Perfektné dvere Hörmann. Nebojte sa noviniek!

 2017-02-05 20:56:39

 

Prekvapilo vás slovné spojenie dvere a Hörmann? Nuž, nedá sa diviť, na Slovensku sme boli zvyknutí v súvislosti s touto firmou počúvať o spoľahlivých garážových bránach. Ale výrobca, ktorý si vo svojom fachu vybudoval výborné renomé, sa rozhodol rozšíriť obzor. Samozrejme, bez straty dobrého mena a s podmienkou bezpodmienečnej kvality. Kúpou spoločnosti HUGA Holztüren nešliapol vedľa, veď ide o lídra na trhu s komplexnými riešeniami a rozhodne sa oplatí zoznámiť sa s jeho ponukou!

Sortiment interiérových dverí a inovácie roku 2017

To najzaujímavejšie z trendovej ponuky dverí a zárubní predstavila spoločnosť Hoermann záujemcom a svojim obchodným partnerom na podujatí BAU 2017 v Mníchove. Navštívili sme jej expozíciu, aby sme pre vás vybrali najzaujímavejšie modely a získali podrobné informácie o tom, kam bude smerovať jeden z najúspešnejších výrobcov dverí a zárubní v Európe.

Po rozsiahlych stavebných úpravách a investíciách do výrobných technológií sa môže Hörmann pochváliť jednou z najmodernejších tovární na výrobu dverí a zárubní v Európe, kde je celý proces automatizovaný. Vďaka tomu je s vysokou precíznosťou zabezpečená nielen dokonalá nemecká kvalita, ale aj ekologický prístup, šetrenie energetických zdrojov, bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci. A nielen to! Výrobca dokáže veľmi rýchlo a pružne reagovať na požiadavky trhu, keďže vybrané modely ponúka spoločnosť skladom. V takomto prípade môžete získať vaše vysnívané dvere už v priebehu dvoch týždňov!

Čo nás v aktuálnej ponuke najviac zaujalo?

Hörmann mimoriadne pozorne sleduje trendy dizajnérskej tvorby a vychádza v ústrety tým, ktorí sa radi pochvália originálnym zariadením svojej domácnosti. Štýlový supermoderný čierny povrch dverí v 3D štruktúre bude zrejme patriť k novinkám, ktoré si v najbližšej budúcnosti získajú priazeň zákazníkov.

Zákazníci aj obchodní partneri vítajú širšiu ponuku robustného povrchu Durat. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu je táto povrchová úprava odolnejšia ako zvyčajne dostupné CPL-povrchy a nárokom každodenného používania dlhodobo odoláva. 

Spoločnosť je rovnako hrdá na dvere z drevených dekorov kombinovaných so sklom, ako aj svoj celosklenený program. Nová kolekcia dverí „glas|form“ rozšírila ponuku celosklenených modelov o 96 motívov! Sklenené dvere sú stále obľúbenejšie a čoraz častejšie sa využívajú ako spojovacie a oddeľovacie interiérové prvky. Transparentnosť je jednoducho „in“! Môžete sa o tom presvedčiť, keď sa zoznámite s novými modelmi sklenených dverí nádherne zladených so zárubňami, kľučkami a ďalšími doplnkami.